Na stránce ubytovanilednice.com po Vás při vyplňování kontaktního formuláře požadujeme jméno a e-mailovou adresu. Telefon je zde volitelně a pro urychlení komunikace.

Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte se zpracováním údajů v rozsahu nezbytně nutném pro rezervaci ubytování. To znamená využití Vaší e-mailové adresy nebo telefonního čísla pro komunikaci ohledně rezervace / poptávky. V případě že se ubytujete, požádáme vás také kromě jména a emailu, o příjmení a popřípadě fakturační údaje. Souhlasíte také s uchováním údajů po dobu nezbytně nutnou pro potřeby zakázky a pro uchovávání účetních dokladů.

Dále souhlasíte s tím, že Vaše e-mailová adresa může být použita k rozesílání informačního newsletteru s nabídkou našich služeb nebo novinkách týkajících se předmětu webu. V žádném případě neposkytneme Vaše osobní údaje třetí straně.

Tento Váš souhlas se zpracováním osobních údajů můžete kdykoli bezplatně odvolat, a to prostřednictvím e-mailu zaslaného na adresu: info@ubytovanilednice.com nebo pomocí odkazu „Odhlásit se“ v zasílaných nabídkách.

Provozovatel:
Bronislava Hrazdilová
Lednice, Na Zahradách 630, PSČ 691 44
IČO: 68620730
Právní forma: Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona nezapsaná v obchodním rejstříku.
info@ubytovanilednice.com